Ana Menü

Yeşilyurt Belediye Meclisi Eylül Ayı Toplantılarına Başladı

07.09.2022 - 15:41 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar Başkanlığında Eylül Ayı 1.Oturum Toplantısını gerçekleştiren Yeşilyurt Belediye Meclisi, gündemde ki komisyon raporlarını ve teklifleri karar bağladı.

Yeşilyurt Belediyesi Gedik Kültür Merkezi Toplantı Salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan toplantıda açılış ve yoklamanın ardından 05 Ağustos 2022 Tarihli Toplantının karar özeti oy birliğiyle kabul edildi.

Kaynarca ve Hacıabdi Mahallelerinde bulunan iki adet park alanına Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu yapılması için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne tahsis edilmesine dair gündem maddesini onaylayan Yeşilyurt Belediye Meclisi, 22 ile 25 Eylül’de İstanbul’da, 05 ile 09 Ekim tarihleri arasında Bursa’da düzenlenecek olan Malatya Tanıtım Günlerine Yeşilyurt Belediyesinin katılmasına yönelik maddeyi kabul etti.

Yeşilyurt İlçe sınırlarındaki Topsöğüt/Karşıyaka Mahallesinde bulunan Rezerv Yapı alanı içerisinde mülkiyeti Yeşilyurt Belediyesine ait taşınmazların satışı talebine dair Yeşilyurt Belediyesi Kentsel Dönüşüm Müdürlüğünün teklifi onaylanırken,  gündemdeki altı maddenin ertelenmesine, bir maddenin de İmar Komisyonuna havale edilmesine karar verildi.

Yeşilyurt Belediye Meclisi, Eylül Ayı 2.Oturum Toplantısını 12 Eylül 2022 Pazartesi günü saat 14:00’da gerçekleştirecek.

Yorumlar (0)

2015 © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.