Ana Menü

Fendoğlu, aynı gün 7 köyü ziyaret etti

09.09.2022 - 13:28 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Battalgazi ilçesinde 5. Köy ziyaret programını gerçekleştirerek, 7 köyü daha ziyaret ederek muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Fendoğlu, 5. programı sonucunda Battalgazi’de 36 kö

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, beraberinde MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan ve partili yöneticiler, mahalle temsilcileri Battalgazi ilçesine bağlı Çamurlu (Venk), Üzümlü, Fırıncı, Hacı Haliloğluçiftliği, Yeniköy, Uluköy ve Gülümuşağı Köylerini ziyaret ettiler. 

 Köy muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinleyip çözüm yolları hakkında istişarelerde bulunan Milletvekili Fendoğlu, “Köylerimizden gelen tüm talepleri karşılamak ve sorunlara çözüm bulmak için gayret gösteriyoruz. Önümüzde 2023 seçimine kadar olan süreçte Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatları ve belirlediği stratejik hedeflerimiz doğrultusunda; MHP teşkilatları olarak, bir gönül seferberliği halinde Adım Adım 2023 çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. İlkelerimiz ve inançlarımıza sımsıkı sarılarak kutlu mücadelemizi Allah’ın izniyle zafere ulaştıracağız.” diye konuştu. 

 Fendoğlu,  köy ziyaretleri programında günlük en az 7 köyü ziyaret ediyor. 

Yorumlar (0)

2015 © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.