Ana Menü

CHP'nin Yeni İl Yönetimi Belli Oldu

03.02.2023 - 19:07 Yayınlanma Tarihi
A- A+

CHP'nin Yeni İl Yönetimi Belli Oldu

Enver Kiraz'ın  milletvekili aday adayı olmak üzere istifasıyla boşalan CHP Malatya İl Başkanlığına atanan Barış Yıldız, İl Yönetim Kurulu’nu oluşturarak kamuoyu ile paylaştı.

CHP İl Başkanı Barış Yıldız, yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz günlerde bildiğiniz üzere il başkanlığına atanmıştım. Bugün itibariyle il yönetim kurulumuz genel merkezimiz tarafından atanmış durumda. Bu süreçten önce il yönetimimizde bulunan hem önceki dönem il başkanımız Enver Kiraz'a hem beraberinde yönetiminde de beraber çalıştığım tüm yönetici arkadaşlarıma emekleri için öncelikle teşekkür ediyorum.  Tecrübeli arkadaşlarımızla, yönetimde olmayanlar ile özellikle komisyonlarda onların tecrübelerinden faydalanarak komisyon başlarında olarak parti içinde büyük bir bütünlük sağlayacağız.  Yeni arkadaşlarımızla birlikte oluşan yeni yönetim asıl ve yedek listesi ile birlikte çalışacağız ve oluşturacağımız komisyonlar ile çalışmak isteyen herkes ile omuz omuza birlikte önümüzdeki seçimlere çalışacağız.” dedi.

Barış Yıldız başkanlığındaki CHP Malatya İl Yönetiminde şu isimler yer aldı:

Emine Aydıncık (iş insanı), Ramazan Çınar (İş insanı), Mehmet Arıkan (Avukat), Evren Fidan (İş insanı), İsmet Şahin (Elektrik teknikeri), Mustafa Emre Şahin (Ziraat Mühendisi), Mehmet Emre Bayer (Mali Müşavir),  Mazlum İlhan (Emekli Astsubay), Erdoğan Murat Tursun (Avukat), Yağmur Güner (Avukat), Sıla Doğan (Eczacı), Turgay Demirhan (Esnaf), Atakan Kaya (Avukat), Hülya Karakurt (Avukat), Ali Rıza Aydın (İş insanı),  Hakkı Ayas (Emekli Öğretmen), Hakan Çoban (İş insanı), Cengiz Özdemir (Doğanşehir Eski Belediye Başkanı), Songül Otur (Emekli Hemşire), Yakup Korkmaz (Emekli), Ali Rıza Fırat (iş insanı), İlhan Demirbey (iş insanı), Meliha İzci (Emekli) ve  Zübeyde Aslan (emekli)

Bu arada, CHP Malatya İl Yönetim Kurulu’nun 4 Şubat Cumartesi günü saat 11.30'da Malatya Kongre ve Kültür Merkezi'ndetanıtım toplantısı yapacağı bildirildi.

Yorumlar (0)

2015 © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.