Ana Menü

Arapgir İlçemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı törenle kutlandı

01.09.2022 - 16:33 Yayınlanma Tarihi
A- A+

İlçemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’üncü yılı kutlamaları Hükümet Konağı önünde düzenlenen program ile gerçekleşti.

Programa; İlçe Kaymakamı Adnan Doğan, Arapgir Belediye Başkan v. Basri Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Gürbüz Bulut ve Ramazan Erdem, Cumhuriyet Başsavcısı Arif Bostancı, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Mehmet Emin Onbüyük, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Yıldırım, İlçe Müftüsü Hasan Uyan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Özdemir, Siyasi Parti Başkanları, STK temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, daire amirleri, okul müdürleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Resmî tören Arapgir İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığımız tarafından çelenklerin Atatürk anıtına bırakılmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

Programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Jandarma Karakol Komutanı Ast. Jan. Kıd. Üstçavuş Deniz Yıldız gerçekleştirdi.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın tamamlanmasının ardından Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı okundu.

Program sonrasında İlçe Kaymakamımız Adnan Doğan makamında tebrikleri kabul etti.

Yorumlar (0)

2015 © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.